+48 606 353 902            

     

TŁUMACZENIA

Zlecając nam wykonanie tłumaczenia, mają Państwo pewność otrzymania rzetelnego i spójnego, jednolitego przekładu polskiego czy angielskiego oryginału. Nad tłumaczeniem pracuje zawsze jedna, doświadczona osoba.

Wykonujemy tłumaczenia z języka angielskiego na polski i z języka polskiego na angielski. To samo dotyczy korekty tekstów i tłumaczeń. Zajmujemy się przekładem tekstów ogólnych i użytkowych, tj. biznesowych, urzędowych, reklamowych i informacyjnych oraz napisanych językiem historii i krytyki sztuki, muzyki, filmu i teatru. Tłumaczymy również teksty naukowe, popularnonaukowe, medyczne i techniczne.

Jesteśmy odpowiedzialni i zastrzegamy sobie konieczność weryfikacji tematyczno-językowej oryginału przed przyjęciem zlecenia.

Nasze usługi rozliczamy w oparciu o tzw. stronę tłumaczeniową liczącą 1700 znaków ze spacjami.

Koszt wykonania jednej strony tłumaczeniowej mieści się w przedziale od 60 do 80 PLN brutto, w zależności od długości i stopnia skomplikowania oryginału oraz terminu wykonania usługi.

W przypadku tłumaczeń ekspresowych ceny i terminy uzgadniamy indywidualnie z Klientem.

Te same zasady stosujemy w odniesieniu do korekty tekstów i tłumaczeń; cena jednej strony (1700 znaków ze spacjami) od 30 do 60 PLN brutto.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług tłumaczeniowych!

Zadzwoń