+48 606 353 902            

     

OPINIE

„Ola jest profesjonalnym, doświadczonym i kompetentnym Lektorem – swój zawód wykonuje z pasją i wielkim zaangażowaniem, zawsze doskonale przygotowana. Uczy dużo więcej niż języka angielskiego i doskonale motywuje wiecznie początkujących i zajętych zawodowo uczniów. Ogromną przyjemnością jest uczestniczyć w zajęciach, które prowadzi ponieważ wzbogacają wiedzę i umiejętności. To właśnie Jej zawdzięczam pozytywny wynik mojego pierwszego w życiu egzaminu z języka angielskiego. Z pełną odpowiedzialnością i życzliwością polecam wszystkim znajomym i nieznajomym – współpraca z takim Lektorem  daje wiele satysfakcji i przynosi nieoczekiwane efekty”.

Elżbieta Sobczak

„My name is Ola…” W sumie niewiele więcej potrafiłam powiedzieć, gdy trzy lata temu zaczynałam się uczyć angielskiego u Oli. Wstydziłam się? Owszem. Bałam, czy dam radę? Jasne. Lekcje okazały się jednak nie tylko odskocznią od codziennych obowiązków, ale również solidną dawką wiedzy i dużą przyjemnością.
Podoba mi się, że dużo mówimy po angielsku. Uwielbiam, gdy Ola uczy nas poprzez piosenki, wycinanki, gry, scenki, a nawet rysunki. Dzięki takiej różnorodności, nie ma mowy o nudzie, a angielski po prostu sam wchodzi do głowy.
Mamy oczywiście podręcznik, są testy, kartkówki, prace domowe. I choć czasem kręcę nosem na kolejne zdania do tłumaczenia, to jestem wdzięczna Oli, że dziś potrafię już powiedzieć: ”Since my childhood I have dreamt, that some day I will speak English very well”.

Aleksandra Dybiec

„Dlaczego polecam zajęcia z Olą?
Nie ma nic lepszego dla kursanta niż zajęcia z lektorem, który jest pasjonatem swojej pracy. Ola na zajęcia jest zawsze przygotowana, pełna pomysłów, jak przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i jak najbardziej efektywny. Przygotowuje różne dodatkowe materiały i ćwiczenia, nie ma więc mowy o nudzie, monotonii i zniechęceniu! Są pozytywna energia, filmiki, kostki tematyczne. Co ważne, ma indywidualne podejście do swoich uczniów, nie idzie „schematami”, unit za unitem z wybranej książki. Pomaga zlokalizować braki i efektywnie wspomaga uzupełnienie wiedzy w słabszych obszarach. Widać, że ma pomysł jak dobrać odpowiednie narzędzia, by zajęcia były efektywnie przepracowane i co najważniejsze, by w efekcie dały oczekiwany progres! szczerze polecam”.

Anna Żurek

„Już od pierwszego spotkania złapałem dobry kontakt z lektorem. Zajęcia cechuje przyjemna, luźna atmosfera,  a zarazem prowadzone są według przyjętego planu.  Co dla mnie najważniejsze lektor indywidualizuje podejście do ucznia, pomaga wybrać książkę ale nie narzuca konkretniej. Uczęszczam na zajęcia od 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony”.

Dariusz Szymański

„Aleksandra Anioł Tołubińska – nauczyciel języka angielskiego odznacza się wysoką kulturą osobistą. Łatwo nawiązuje kontakt ze swoimi słuchaczami. Dba o ich dobre samopoczucie i komfort w czasie zajęć. Zawsze przygotowana do prowadzenia lekcji, wyposażona w różnorodne i ciekawe materiały dydaktyczne, zaskakuje swoich słuchaczy pomysłowością i sposobem prowadzenia zajęć. Z uwagi na indywidualne podejście do swoich słuchaczy i różnorodne sposoby przekazywania wiedzy, potrafi dotrzeć do każdego swojego ucznia, niezależnie od jego wieku i stopnia zaawansowania. Jej praca jest zarazem jej pasją. Jest to dodatkowy atut mającym wpływ na jakość świadczonych usług. Sumiennie i z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, dlatego jest godna mojego polecenia”.

Małgorzata Kuczkowska

Zadzwoń